Hopp til innhold

Kontakt oss

Bergen Nasjonale Opera holder til i Grieghallen i Bergen. Send oss gjerne en email eller ring oss for en hyggelig prat hvis du lurer på noe. 

Husk også å følg oss på facebook for å få med deg de siste nyhetene som kommer. 

Grieghallen, Edvard Griegs Plass 1, 5015 BERGEN, NORWAY
Buy tickets: +47 55 21 61 50
Admin: +47 55 21 61 20
Email: info@bno.no
facebook.com/bergennasjonaleopera
twitter.com/bergenopera

Kontaktpersoner


Mary

Mary Miller

General & Artistic Director

E mary@bno.no

P 47 55 21 61 23

Olaf

Olaf Mackenzie

General Manager

E olaf@bno.no

P +47 55 21 61 24

Nicolai

Nicolai Riise

Head of programme

E nicolai@bno.no

P +47 55 21 61 25

Vera

Vera Rostin Wexelsen

Seniorrådgiver

E vera@bno.no

P +47 55 21 61 27

Håkon Matti

Håkon Matti Skrede

Choirmaster

E matti@bno.no

P + 47 91 30 04 27

Mona

Mona Igland

Accountant

E mona@bno.no

P + 47 55 21 61 21

Odd

Odd Halstensen

Production Director

E odd@bno.no

P +47 55 21 62 16

Cathrine

Cathrine Ahlsen

Head of Costumes

E cathrine@bno.no

P +47 55 21 61 22

Vilde G

Vilde Gustavsen

Produksjonsleder / Production manager

E vilde@bno.no

P +47 55 21 61 03 +47 456 11 862

Vidar G

Vidar Glesnes

Project Manager

E vidar@bno.no

P +47 90 07 67 89

Alice

Alice Strøm Nilssen

Stage Manager

E alice@bno.no

P +47 55 21 61 04

Sue Janne

Sue Janne Alsaker

Head of Communications

E suejanne@bno.no

P +47 55 21 61 07

Monika

Monika Kolstad

Digital communications

E monika@bno.no

P +47 55 21 61 05

Simon

Simon Kirkbride

Managing Director Edvard Grieg Kor

E simon@bno.no